On Art 2018 – Festiwal Kina i Sztuki

On Art 2018 – Festiwal Kina i Sztuki


  • Największy plenerowy festiwal filmowy w Europie Środkowej
  • Od 8 czerwca do 12 sierpnia
  • Projekcje każdego dnia
  • 7 edycja – w tym roku w nowym wydaniu

Tęsknisz za latem? I słusznie! Wakacyjne wieczory spędzisz z przyjaciółmi oglądając filmy na wolnym powietrzu. On Art 2018 – to niezwykły festiwal z codziennymi projekcjami w formule kina letniego!

 

Nowa międzynarodowa formuła

W ostatnich latach wydarzenie znane było jako „Festiwal Filmu i Sztuki”. Pokazywaliśmy najlepsze światowe obrazy związane ze sztuką, m.in.: „Wielkie piękno”, Wyjście przez sklep z pamiątkami”, Pina”, Cinema Paradiso” czy Szukając Vivian Maier”.

W tym roku poszerzamy formułę o przegląd najciekawszych filmów o sztuce powstających na całym świecie. Zaprezentujemy kilkadziesiąt wyselekcjonowanych tytułów: filmów fabularnych, dokumentalnych, animacji i wideo-art’u.

Jury festiwalowe nagrodzi 18 najlepszych obrazów w 6 konkursowych kategoriach. Przygotowaliśmy też Nagrodę Publiczności – o jej przyznaniu może zadecydować każdy uczestnik Festiwalu.

Impreza odbędzie się jednocześnie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wkrótce dostępny będzie Program Festiwalu On Art 2018. Jak co roku, wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Więcej informacji oraz zgłoszenia filmów do Festiwalu – wejdź na stronę On Art 2018: www.onart.eu